Etkinliklerimiz     ·       Haberler - Duyurular     ·       +90 ( 212 ) 631 23 11
  Dil     ·       Veli Girişi

Dil Seçenekleri

İpekböceği Kitap Kulübü Projesi | İpekböceği Anaokulu ve Kreş | Reggio Emilia İlhamlı Anaokulu

İpekböceği Kitap Kulübü Projesi

Her Salı günü kitap heybelerimizin içinde 1 kitap gönderilecek olup 1 hafta süresince kitap siz de kalacaktır.

ADRES

İpekböceği Anaokulu

TARİH

17-11-2021

30-06-2022

SAAT

08:00

TELEFON

0 212 631 23 11

Sevgili Ailemiz;
Dünya Çocuk Kitapları Haftasıyla birlikte tüm okul genelinde siz kıymetli ailelerimizin de desteği ile "Kitap Kulübü Projesi" başlatmış bulunmaktayız. Proje kapsamında Kitap Kulübü sorumlu öğretmenlerimiz tarafından hazırlanmış listelerimizin çekilişini dün okula gelen aileler ve çocuklarımızla yaparak sizlere sunduk. Her ailemizin heybesine 4 kitap düştü. Kitaplarınızı satın alıp okula göndererek kitap kulübü sistemimizin bir parçası da siz olabilirsiniz.


Her Salı günü kitap heybelerimizin içinde 1 kitap gönderilecek olup 1 hafta süresince kitap siz de kalacaktır. Kitaplarımızı yine her Salı günü hasarsız bir şekilde gönderdiğinizde teslim alıp yeni kitabımızı heybemize koyup göndereceğiz. Hasarlı ve yırtılan kitaplardan ilgili çocuğumuzun sorumlu olduğunu belirtmek isteriz.

 

Sizlere gönderilen kitap isimlerinin satışta olup olmadığını her ihtimale karşı kontrol ettik. Kitaplarımızı 29 Kasım 2021 Pazartesi gününe kadar okulumuzda Ebru hanıma teslim edebilirsiniz. Kitapların içine çocuk isimleri yazmayalım. Kitapların poşeti üzerine çocuklarımızın ismini yazarak teslim edebilirsiniz.


Amacımız; çocukların kitap okuma alışkanlığı kazanması, çocukların ve ailelerin nitelikli çocuk kitapları tanımasıdır. Yıl boyunca en az 30 kitabın ailece etkileşimli bir şekilde okunmasını hedefliyoruz. Bu çalışma ile, çocukların kitap okuma alışkanlığını arttırmayı ve kitap satın almanın dışında değiş-tokuş, ödünç verme gibi yöntemlerin olabileceğini çocuklarımıza göstermeyi hedefliyoruz. Yıl sonunda ise gönderilen kitaplarımızla ilgili sosyal sorumluluk projemiz olacaktır. Şimdiden bu projeye sağlamış olduğunuz katkılardan dolayı teşekkür ediyoruz