Etkinliklerimiz     ·       Haberler - Duyurular     ·       +90 ( 212 ) 631 23 11
  Dil     ·       Veli Girişi

Dil Seçenekleri

Ortamımız | İpekböceği Anaokulu ve Kreş | Fatihin En BÜYÜK Anaokulu

Ortamımız

İçeriye girdiğiniz anda fark edeceğiniz sevgi dolu ortamımız toplamda 2000 m² üzerine kurulu binamızın 1500 m² kapalı alan ve 500 m² açık alanı bulunmaktadır.

Ortamımız

İçeriye girdiğiniz anda fark edeceğiniz sevgi dolu ortamımız toplamda 2000 m² üzerine kurulu binamızın 1500 m² kapalı alan ve 500 m² açık alanı bulunmaktadır. Geniş, aydınlık ve ferah etkinlik ve oyun alanlarının bulunduğu binamız 2 kat üzerine kuruludur. Bina iç ve dış yapısı anaokuluna göre düzenlenerek çocuklara uyguna hale getirilmiştir.

Binamız 9 sınıf, oyun odası, spor salonu, konferans salonu, 5 atölye sınıfı, yemekhane, mutfak ve idari birimlerden oluşmaktadır.

 

Binamız ısıtmasında doğalgaz yakıtlı Merkezi Isıtma Sistemi kullanılmaktadır. İç mekân ısı sensörlü olarak çalışan ısıtma sistemimiz, iç mekân sıcaklığını belli bir derecede sabit tutarak ısı derecesinde kontrolsüz artış ve azalışın önüne geçmektedir. Böylelikle anaokulumuzda iç mekân ısısı yeterli derecede sabit kalıp değişim göstermediğinden dolayı çocuklarımızın hastalanma ihtimali en aza indirgenmiştir.