Etkinliklerimiz     ·       Haberler - Duyurular     ·       +90 ( 212 ) 631 23 11
  Dil     ·       Veli Girişi

Dil Seçenekleri

Veli Defteri | İpekböceği Anaokulu ve Kreş | Fatihin En BÜYÜK Anaokulu

Veli Defteri

Görüşleriniz Bizim İçin Önemli!

 • Derya

  Derya / 28-10-2009

  MERHABA İPEKBÖCEĞİ SİZİNLE KISA BİR DÖNEM ÇALIŞMAMA RAĞMEN SİZLERİ ÇOK ÖZLEDİM DİLEK ÖĞRETMENE ESRAÖĞRETMENE VE ASLI ÖĞRETMENE SELAMLAR

 • Feyzanur TEYFUR

  Feyzanur TEYFUR / 26-10-2009

  Canım öğretmenim 0kuldaki başarımı sızden aldığım eğitime borçluyum sızi çok seviyorum arzu öğretmenim dilek öğretmenim gulten öretmenim heppinizi çok özledim feyzanur teyfur.

 • Gülşah TEYFUR

  Gülşah TEYFUR / 26-10-2009

  Arzucum kızımı 4 yıl boyunca çok güzel bir eğitim verdiniz bunu şimdi ilokulda daha iyi anlıyorum sıra oğlumda ondanda memnun olacağımdan eminim senden başka kimseye güvenemezdim bi 4yıl daha beraberiz iyiki senin gibi eğitimciler varda biz anneler rahat ediyoruz.

 • Semagül ERSOY

  Semagül ERSOY / 22-09-2009

  Merhaba ben semagül bu mesajı yazarken hasan hüseyin yanımda onun söylediklerini yazıyorum. Merhaba arkadaşlarım sizi çok özlüyorum öğretmenlerimi çok seviyorum görüşürüz.

 • Nesrin BAYKARA

  Nesrin BAYKARA / 19-08-2009

  MERHABALAAAAAAAAAAAARRRRRRRRR SİZLERİ HİÇ UNUTMAYAN KİŞİ OLARAK RAMAZAN BAYRAMINIZI KUTLAR SAĞLIK MUTLULUK VE HUZUR İÇERİSİNDE GEÇİRMENİZİ DİLERİM & SİZLERİ UNUTMAYAN VELİNİZ VE ÖĞRENCİNİZ NESRİN&YELDA

 • Aslıhan DİLEKÇİ

  Aslıhan DİLEKÇİ / 06-06-2009

  İpekböceğinde olmak benim için ayrıcalıktı ve gördüm ki yine farkımızı orataya koymuşuz site süper olmuş İleri ki yıllarda da bu hızla başarıya ulaşacağımıza inanıyorum.Minik Kozalarımı burdan öpüyorum (Aslı öğretmen)

 • Semagül ERSOY

  Semagül ERSOY / 04-06-2009

  Ben hüseyin ve hamzanın ablasıyım..hepinize o kadar çok alışmıştık ki sizler ipekböceği olarak tam anlamıyla bir ailesiniz..hepinize uzun ömürler gelecekte mutlu bir hayat dilerim hepinize selamlar.

  İpekböceği Anaokulu

  İpekböceği Anaokulu

  Merhaba Semagül, Bizlerde ipekböceği ailesi olarak sizleri çok ama çok özledik. En kısa zamanda görüşmek üzere. Kucak dolusu sevgiler.

 • Serap KÜÇÜMEN

  Serap KÜÇÜMEN / 29-05-2009

  Sevgili ipekböceği ailesiyle bundan yedi yıl önce tanıştım.İyiki de tanışmışım diyorum.Çocuğum okulunuz sayesinde çok güzel deneyimler kazandı.Şimdi sıra 3 yaşında ki kızımda onunda sizin gibi kaliteye önem veren eğitimi seven ve bu işe gönül koymuş kişilerle ilk adımlarını atmasını istiyorum.Kucak dolusu sevgiler...

 • Nesrin BAYKARA

  Nesrin BAYKARA / 28-05-2009

  Vaaaavvvvvvvvv bu kadarmı süper olunur yine süper yine süper başarılarınızın devamını diliyorum sizler çocuklarımızın var oluşusunuz sizler eğitim veaktivitelerinizle dahisiniz durmak yok başarılarızla yola devam sizleri çok seviyorum.

  İpekböceği Anaokulu

  İpekböceği Anaokulu

  Sizlerin destekleri sayesinde başarı yolunda emin adımlarla ilerlemeye çalışıyoruz... Bizler tek başımıza bir ipekböceği değil, sizlerle birlikte ipekböceği ailesiyiz. Sevgiler...

 • Ayşe KONUKÇU

  Ayşe KONUKÇU / 27-05-2009

  Merhabalar. Ben Gaziosmanpaşa da oturuyorum ve yuva arayışındayım. İnternetten bakınırken sitenize rastladım. Sitenizi ve içeriğini çok beğendim. Keşke Fatih değilde Gaziosmanpaşada olsaydı.